تزریق چربی

تزریق-چربی

تزریق-چربی

تزریق چربی یا پیوند چربی به معنای برداشتن چربی اضافه قسمتی از بدن فرد مانند شکم و قسمت بیرون رانها و تزریق آن به نقطه مورد نیاز مانند صورت، دستها یا سینه ها و باسن تزریق می شوند . اگر شما نواحی چین خورده و گود رفته در صورتتان داشته باشید یا تمایل به اصلاح تورفتگی ها و کمبودهای حجمی در نواحی مختلف بدنتان هستید و یا خواستار جوانسازی دست ها و صورتتان هستید یا برای حجیم کردن و شکل دادن به نواحی خاصی از بدن مانند سینه ها و باسن ، می توانید تزریق چربی را انجام دهید.

تزریق چربی چیست؟

اگر مشکلاتی از قبیل ایجاد شدن خط خنده، خط اشک،خط اخم، چین و چروک در نواحی از جمله روی پلک ها، اطراف چشم، گونه و شقیقه ها را دارید و این چین و چروکها عمیق نباشند ، می توان در برخی از نواحی با کمک تزریق ژل و بوتاکس مشکل را تا حدودی برطرف کرد اما زمانی که چروک ها عمیق می شوند دیگر از بوتاکس کار چندانی برنمی آید و باید به تزریق چربی روی آورد. چین و چروک دور چشمها ابروها یا دهان. ایجاد برجستگی و حجم لب و فک تحتانی. پر کردن خطوط خنده. اطلاح گودی زیر چشم. برطرف کردن خطوط عمیق پیشانی و موارد دیگر که عمق چروکها زیاد هستند می توانید از تزریق چربی استفاده کنید.

تزریق چربی عوارض دارد؟

در جواب این سوال که تزریق چربی عوارض دارد باید بگوییم خیر. تزریق چربی تنها روشی است که چون از بدن خود فرد است منجر به آلرژی و حساسیت نخواهد شد. این چربی در حجم زیاد به راحتی تزریق می شود. پیوند چربی ، کم خطر ترین و مطمئن ترین و ماندگارترین روش است. محتوي سلول هاي بنيادي است كه با ساختن كلاژن باعث جوان سازي صورت مي شود. برای دیدن گالری تصاویر کلیک کنید.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
مطلب بسیار خوبی بود.
Author Rating
51star1star1star1star1star