رینوپلاستی چیست؟
مارس 13, 2017
عوارض جراحی بینی
جراحی بینی خطر دارد؟
سپتامبر 4, 2017
نمایش همه
عوارض جراحی بینی

عوارض جراحی بینی

عوارض عمل جراحی زیبایی بینی

عوارض و خطراتی برای جراحی زیبایی بینی وجود دارند و ما باید تمامی جزئیات را در مشاوره با جراح خود بدانیم. خطرات مانند خون ریزی، عفونت، واکنش معکوس به بیهوشی و هماتوما به معنی خون زیر پوست جمع شده، هستند. در مواردی که عمل جراحی بینی ابتدایی باشد نیازی به بیهوشی کامل نیست و با بیهوشی موضعی انجام می گیرد. اما در مواردی که بیهوشی کامل انجام می شود، فرد حالت تهوع و استفراغ، واکنش آلرژیک به بی هوشی، افزایش فشار خون و ضربان قلب ، آسپیراسیون (مکیده شدن مایع به مجاری تنفسی) را دارد.  با انتخاب یک جراح زیبایی متخصص و با تجربه می توانید خطرهای مربوط به جراحی بینی را از بین ببرید.

خطرات بیهوشی عمل بینی

جراح بینی باید از سابقه بیماری های فرد قبل از انجام عمل جراحی به طور کامل آگاهی داشته باشد تا با شرایط درمانی خاص فرد، جراحی کند. در حین عمل متخصص بیهوشی در تمام مدت عمل باید حضور داشته باشد تا بتواند به همه مسائل و مشکلات احتمالی به محض شکل گیری آنها عکس العمل درستی نشان دهد. عوارض خاص می تواند خون ریزی از ناحیه بینی ، ایجاد جراحت بر روی پایه بینی فرد، پارگی رگ های خونی ، ایجاد التهاب و ورم زیادی در پوست، آسیب رساندن به اعصاب هستند. بیماران باید از مشاوره های خود با پزشک ، خطرات و عوارض عمل جراحی استفاده کنند.

عوارض عمل جراحی زیبایی بینی

عوارض عمل جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی و عوارض آن

عوارض جراحی بینی  نیز می تواند برای هر فرد متفاوت باشد. بنابراین آشنای با این عوارض می تواند برای شما مفید باشد. این عوارض وابسته به شرایط بیمار خواهد بود و علاوه بر خطرهای سلامتی مربوط به عمل جراحی بینی، عوارض جانبی یعنی عوارض بعد از جراحی بینی نیز ممکن خواهد بود. در زمان بعد از جراحی بینی، باید مراقبت های بعد از عمل توسط فرد حتما رعایت شود. بیمتر بعد از غمل بینی با کمی درد یا ناراحتی روبرو می شود. این درد معمولاً در سطح حداقل است و اکثر بیماران می توانند با استفاده از داروهای مسکن موجود این درد را از بین ببرند. نکته بعدی در عوارض بعد عمل بینی ، یکی از معمول ترین آن  ایجاد ورم در اطراف چشم ها و بینی است. این ورم در روزهای پس از انجام عمل جراحی بطور گسترده قابل مشاهده است، اما پس از مدت کوتاهی  از بین می رود.

عوارض بعد از عمل بینی

کبودی صورت یکی دیگر از عوارض عمل بینی است. این میزان کبودی بستگی به حساسیت بیمار و حجم بافت های جراحی شده دارد. کبودی صورت بعد از جراحی بینی غیرعادی نیست و  نگرانی درباره آن وجود ندارد. با رعایت اقدامات پیشگیرانه و درمانی ساده‌ می‌توان این جای کبودی و زخم را کاهش و از بین برد.

3 دیدگاه

  1. Best rating of https://top24-affiliate-programs.com/ affiliate programs in the field of casino and sports betting, Best affiliate programs only with us, review, rating

  2. Having a good time in Sweet Bonanza making real money deposits is very easy, especially because, you can not make big bets. This immediately allows participants to save their money and spend it in small portions at different levels. Thus, you can play for as long as you like and not worry about running out of money in your account. Sweet Bonanza https://sweet-bonanza-xmas.com/ is not hard to win, which is why this game is loved by millions.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.